ETSIMME JATKUVASTI
UUSIA TYÖNTEKIJÖITÄ

MIKSI TÖIHIN MEILLE?

Tarjoamme työnhakijoillemme heidän koulutustaan vastaavaa työtä, sekä asiakkaalle osaavia ammattilaisia, joilla on asianmukaiset vaatteet sekä tarvittavat työturvallisuuskortit. Kaikki työntekijämme on perehdytetty tehtäviinsä. Osaavien ammattilaistemme ansiosta voimme vahvistaa perehdytystä suomen kielen lisäksi työntekijän omalla äidinkielellä.

Toimintaamme ohjaa rehellisyys. Toimimme rehellisesti asiakkaidemme, työntekijöidemme ja kaikkien muiden osapuolten kanssa. Noudatamme kaikessa toiminnassamme Suomen lainsäädäntöä. Olemme rehellisiä onnistumisista sekä epäonnistumisista, ja selvitämme asiat reilusti. Toimintakulttuuriimme ei kuulu minkäänlainen epärehellinen toiminta.

Kohtelemme ihmisiä tasa-arvoisesti ja kunnioittaen. Arvostamme työntekijöitämme, asiakkaitamme ja muiden sidosryhmiemme edustajia ihmisinä. Kohtaamme ihmiset yksilöinä, ja kohtelemme heitä reilusti, kunnioittaen ja tasa-arvoisesti. Emme hyväksy loukkaavaa tai epätasa-arvoista käytöstä.

TÄYTÄ LOMAKE

Hakemuksestasi olisi hyvä
löytyä seuraavat tiedot:

  • Nimi, yhteystiedot
  • Mistä työtehtävästä olet kiinnostunut
  • Aiempi työkokemus, taidot
  • Koulutus, löytyykö sinulta esim. työturvallisuuskorttia?
  • Kielitaito
  • Jos olet EU:n ulkopuolelta, onko sinulla työnteko-oikeus rakennusalalle Suomessa?
  • Miksi haet juuri meille töihin?
Maksamme rakennusalan työehtosopimuksen
mukaista palkkaa.
Täytä lomake

HAKEMUSLOMAKE

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.